Спортивні досягнення школи

Спортивні досягнення учнів

2021-2022 навчальний рік

Спортивні змагання “Козацький гарт”

10 грудня 2021 року пройшли змагання “Козацький гарт”. Переможці – команда Опорного Середино-Будського ЗЗСО №2!

Спортивні змагання із баскетболу

29 листопада 2021 року на базі Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 пройшли змагання з баскетболу. Команда юнаків нашого навчального закладу  посіла І місце. Вітаємо наших переможців!

Всесвітній день туризму

27 вересня 2021 року – Всесвітній день туризму (World Tourism Day)
Свято туризму🏕️ відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний із подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Сьогодні святкувати, гуляти й веселитися можуть усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.
Цього дня в Опорному Середино-Будському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 пройшли змагання, які організували й провели працівники НПП «Деснянсько-Старогутський», між юнаками двох міських шкіл. Учасникам довелося долати смугу перешкод, збирати рюкзак у дорогу, відчуваючи себе в ролі мандрівника, надавати потерпілому медичну допомогу, перетягувати канат, розставляти топографічні умовні знаки відповідно до їх тлумачення. Діти показали винахідливість, спритність, кмітливість, відповідальність. Команда учнів нашого навчального закладу зайняла І місце.🏆 Кожен учасник отримав цінний подарунок – каремат. Дякуємо організаторам за проведення змагань, присвячених Всесвітньому дню туризму.
Спортивні змагання
до Дня партизанської слави 2021 р.

В Україні 22 вересня 2021 року щорічно відзначають День партизанської слави. Спільними зусиллями КЗ «С-Будський ЦКіД» та Кз Середино-Будська Дюсш було організовано спортивні змагання між закладами міста. Збірна команда нашої школи посіла І місце. 🏆 Вітаємо переможців!!!👏👏👏

https://www.facebook.com/groups/2435100616770546/permalink/3111304155816852/

Олімпійський тиждень 2021 рік
У рамках проведення Олімпійського тижня💫 учні 11-Б класу разом з класним керівником Бакіною Ю.І. та педагогом- організатором Боглаєвою Д.В. відвідали “Europe complex”, де отримали яскраві емоції та враження.
Тренери комплексу показали майстер-клас з боксу(boxing) та провели тренування у залі💪
Найактивніші спортсмени отримали пам’ятні призи 🏆
Ми вдячні керівництву “Europe complex” за теплий та незабутній прийом🔥

16 вересня 2021 року збірна команда брала участь у відкритому турнірі з футболу ⚽ та посіла І місце🪙. (Вчителі фіз.культури Бакін П.П., Ковтун Д.О.). Нехай попереду вас чекають ще тисячі таких нагород та успішних змагань! Ніколи не падайте духом, не втрачайте свою впевненість та цілеспрямованість! Нехай спортивний азарт супроводжує вас по життю, допомагаючи бути сильними та витривалими! 👏👏👏

Спорт залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя. Завдяки спорту та фізичній культурі формується особистість і розкриваються можливості людини.
Спорт потрібний кожній людині. А щоденна ранкова зарядка загартовує та зміцнює наш організм. Школярі, які регулярно займаються спортом, стають сильними, здоровими, спритними, дужими та витривалими.
Учні Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 закликають усіх займатися фізкультурою та спортом: «Робіть так, як ми, робіть краще від нас».⚽⛹️‍♀️🏃

Спортивні досягнення учнів 2020-2021 навчальний рік

Олімпійський день

З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету та проведення всесвітнього заходу – Олімпійського дня, з метою популяризації здорового способу життя, пропаганди олімпійських цінностей учні закладу були задіяні у спортивних змаганнях.
* Турнір із міні-футболу ⚽🥅 в смт. Зноб – Новгородське( вчителі фізкультури).
* Веселі старти ⛹️🤸‍♂️ (5-А, 5-Б кл., вчителі фізкультури).
* Олімпійська вікторина⛳ (9-11 кл., вчителі фізкультури).
* Участь в Олімпійському дні на базі Пигарівської філії Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1👟🤾( 8-А, 8-Б кл., Кириєнко А.Г.).
* Заняття “У здоровому тілі здоровий дух” ⛹️‍♀️(3-А кл., Малярова І.А.)
* Урок на свіжому повітрі 🏐🤸(3-В кл., Гаркавенко А.Г.).
* Руханки, естафети 🏃‍♀️🤼‍♂️ (2-А кл., Ананьєва Н.С.)

Першість із баскетболу

   Чергову перемогу у змаганнях   – три перших місця –  у першості територіальної громади  з баскетболу, які пройшли  3 березня 2021 року, отримали  учні  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №2 серед команд  юнаків та дівчат.

Збірна команди школи  зайняла  І місце в турнірі з мініфутболу серед школярів, який проходив до Дня козацтва.

Турнір із волейболу

 Команди юнаків та дівчат старшої та середньої ланки зайняли  І-ші місця з волейболу серед команд Середино-Будської об’єднаної громади.

 

Турнір із міні футболу

11 жовтня 2020 року на футбольному полі зі штучним покриттям Зноб-Новгородського опорного закладу пройшов відкритий турнір із мініфутболу, присвячений Дню козацтва, у якому брали участь команди Середино-Будської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Середино-Будської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Зноб-Новгородського ЗЗСО, Чернацького НВК та Журавськогог НВК. Упевнену перемогу, обігравши всіх суперників, посіла команда нашої школи ( Тренер Савін Ігор Андрійович).12 жовтня 2020 року пройшли районні змагання з футболу серед юнаків 2003-2005 року народження. У заході брали участь 4 команди: Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Жихівський НВК та Чернацький НВК. Команда юнаків нашої школи посіла І місце.Молодці! Так тримати!!!

 

Шкіряний м’яч

В останній вересневий день на базі Середино-Будської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 пройшли районні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч», у яких взяли участь 4 команди. Команда учнів нашої школи посіла І місце. Молодці! Так тримати!

 

День туризму

Щорічно 27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму ( World Tourism Day), що має на меті популяризацію туризму.
28 вересня 2020 року до Дня туризму на базі нашої школи пройшли змагання між юнаками двох міських шкіл. Ініціатором заходу був НПП “Деснянсько-Старогутський”, а оцінювали команди директор спортивної школи Артеменко Сергій Олександрович та методист спортивної школи Долженкова Галина Миколаївна. Конкурсанти показували свою спритність, винахідливість, ерудицію. Їм доводилося розбивати намети, надавати медичну допомогу, збирати їстівні гриби, розкладати вогнище, орієнтуватися на місцевості, перетягувати канат.
Команда юнаків нашої школи зайняла II місце. За участь у заході кожен учасник отримав подарунок. Дякуємо НПП ” Деснянсько-Старогутський” та дитячо-юнацькій спортивній школі за проведення змістовного заходу.

Олімпійський тиждень

Вже шістнадцятий рік поспіль в Україні проходять заходи в рамках Європейського тижня спорту. З 14 по 18 вересня наші учні з великим задоволенням брали участь в Олімпійських заходах. Знайомилися з гордістю українського спорту, з тими, хто своїми виступами привернув особливу увагу спортивного світу і чиїми досягненнями в спорті українці пишаються особливо. Протягом тижня відбувся турнір із волейболу, у якому змагалися дві команди: випускниці 11 класу та збірна школи. Зустріч закінчилася поразкою для збірної школи. Серед юнаків пройшли змагання з футболу (команди 10-11 класів та збірної школи). Перемогу отримала команда збірної школи.

 

 

 

 

Comments are closed.