Шкільна бібліотека

Завідуюча бібліотекою

 Маркова Світлана Володимирівна

 На посаді бібліотекаря з 1989 року

Робота шкільної бібліотеки як центру підтримки навчально-виховного процесу в школі

     Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.Завдяки шкільній бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю.

     Шкільна бібліотека – саме та крапка на карті, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки та почуття, вона – центр культури, де закладається духовне здоров’я нації.

 

Як швидко летить час….Ніби вчора першокласники переступили поріг нашої школи, перегорнули першу сторінку Букваря. А сьогодні вже учні 1-А та 1-Б класів вивчили останню букву, навчилися читати!

Відбулося свято “ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ”

        

 

Книжкові відкриття, зустрічі з новими книгами, лялькові вистави, ігри, вікторини – таким був Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2021.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З метою привернення уваги до екологічних проблем та активації роботи шкільної бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління з 01 по 30 жовтня в нашому закладі пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під керівництвом бібліотекаря Маркової Світлани Володимирівни. Протягом жовтня було проведено багато заходів: проєкт “Екосумка замість пакету”, бесіди, тематичні виставки, флешмоб “За чисте довкілля”, конкурси малюнків, віршів, “Яблучне асорті” та ін

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек.Це свято вже стало звичним для шкільної бібліотеки Середино- Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів No2.Цього року бібліотекар С.В. Маркова з метою розвивати пізнавальний інтерес,творчі здібності, узагальнити та систематизувати знання учнів про казку провела в 2-х класах літературний ярмарок “Казкова скарбничка” та в 3 класах казкову вікторину “З книгою жити- з добром дружити”

Щорічний місячник “Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів”

 

Comments are closed.