Позакласна робота

2021-2022 навчальний рік
Святий Миколай – у нас в гостях
Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю✨ До нашого закладу завітав Святий Миколай зі своїми помічниками, які привітали молодших учнів.
Святий Микола побажав дітям здійснення усіх мрій та презентував подарунки🎁
Подорож загадковим потягом
“Зимонька Снігуронька”
Вихованці ГПД 2-х класів протягом тижня подорожували загадковим потягом “Зимонька Снігуронька”( вихователь Жукова М.А.). Діти відгадували загадки про зиму, зимові місяці, співали пісні, робили зимові аплікації. А підсумком зимової подорожі став конкурс малюнків “Зимові візерунки”. Діти дуже радіють першому снігу та новорічним святам.
Казка на новий лад “Ріпка”
Новорічні свята чекають усі з нетерпінням. Адже це пора веселих розваг і подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Педагоги закладу намагаються зробити ці миті в житті дітей незабутніми. Вихователь ГПД 3-Б класу Тимащук І.О. 20 грудня провела казку “Ріпка” на новий лад.
Подорож в історію Святого Миколая
16 грудня у 4-А класі вихователь ГПД Нікітіна Т.О провела заняття ” Подорож в історію Святого Миколая” . Діти розповідали вірші, відгадували загадки, співали пісні, виготовляли святкові чобітки. Отримали гарний настрій та цукерки.
За віконцем білий сніг весело кружляє❄️, а у ГПД нашім вихованцям затишно і цікаво.
Творчі експерименти з насіниною
У 2-А класі (Вчитель Васькіна В. М.)2 грудня 2021 року пройшла виставка “Творчі експерименти з насіниною”. Діти разом із батьками зробили чудові аплікації, за які отримали подяки. Дякуємо за співпрацю зі своїми дітьми!
Свято осені
Маленькі учні 1 класу не тільки навчаються, але й відпочивають. Готуючись до свята Осені🍁, учитель (Короткова О.О.) творчо підійшла до складання сценарію, дібрала доступний для даної вікової групи матеріал : вірші, пісні, танок. Виховний захід мав своє логічне завершення. Осінь пригостила учнів запашними пиріжками🥧
 Національтний урок
з безпеки дорожнього руху
“Безпечна дорога додому”
З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги учнів до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року у закладі проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.🚦🚧🚳🚷
Упродовж заходів учні мали змогу продемонструвати свої знання з розпізнавання дорожніх знаків та їх призначення, розглянути різні ситуації, що трапляються на дорозі та зробити висновки про важливість дотримання правил дорожнього руху всіма його учасниками.
 Всесвітній день тварин
4 жовтня 2021 р. – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.
У ГПД 3-Б класу (вихователь Тимащук І О.) пройшла виховна година.
Є в нас у школі ГПД.
Всяк сюди з бажанням йде:
тут про учнів добре дбають,
діточок всьому навчають.
Завітайте ви до нас,
з радістю зустрінем вас!!!🤗🤗🤗
 У колі друзів
У вихованців ГПД 2-х класів пройшов насичений тиждень “У колі друзів”. Вихователь Жукова М.А. формувала уявлення про дружні стосунки і правила товаришування. Заохочувала учнів бути добрими і щедрими зі своїми друзями, підтримувати, ділитися, дбати одне про одного. Учні склали пам’ятку “Як поводяться справжні друзі”. Вихователь пригадала з дітьми прислів’я про дружбу, провели тест “Якщо з другом вийшов у путь”. Підсумки тижня підведено конкурсом малюнків на асфальті “Я і мої друзі”.
2020-2021 навчальний рік
День захисту дітей
1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей👨‍👧‍👦. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.
Учні брали участь у ряді заходів:
– виготовлення аплікацій;
– конкурсу малюнків на асфальті та аркушах “Яскраве життя дитинства”;
– фотовернісажі “Країна дитячих розваг”.
День пройшов весело та цікаво з іграми, конкурсами та розвагами.
Дитинство – це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.🎈🎊🪅
Прощавай – Букварику!
27 травня радісний святковий день був у учнів 1-А класу (вчитель Васькіна В.М., вихователь Жукова М.А.). Незабаром закінчиться перший навчальний рік, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач. Але учні впоралися з усіма завданнями 1 класу. І сьогодні святкували вони першу шкільну перемогу – прощалися з першою книжечкою – Букварем.📚
Зустріч із поетами-земляками творчого клубу “Часопис”
27 травня відбулася зустріч із поетами-земляками творчого клубу «Часопис». Учні 4-А та 4-Б класів (класні керівники Ткаченко В.І, Короткова О.О., асистент учителя Наумова Н.Ф.) декламували вірші Тетяни Гарт. Поети-барди Чернігов М.М. та Твердунов В.В. виконували пісні під акомпанемент гітари, душевні вірші подарували юним слухачам Г.Г. Майорова та Л.Г. Мазур. Кармазін Олексій, учень7-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, прочитав авторську гумореску « Ось тобі і карантин». К.П. Кармазіна побажала всім миру на землі, у її виконанні прозвучала пісня «Прагнемо миру» на слова Л.Г. Мазур. На згадку про зустріч у шкільну бібліотеку подарували свої книги Г.Г. Майорова, Надія Фурзенко та Тетяна Гарт.
Подорож до міста Весняне на вулицю Птахів
Настала весела пора року – весна. 💮 Усе оживає від зимової сплячки. Із далеких країв повертаються наші пернаті друзі -птахи.🐦🦅🕊️ Земля прикрашається, готується зустрічати їх. Учні 1-А класу під час ГПД провели подорож до міста Весняне на вулицю Птахів.
Пригадали прислів’я про птахів, приказки, відгадували загадки, розглянули сліди птахів, послухали їх голоси, переглянули відео. А потім зробили поробки своїми руками.
Діти зробили висновок, що птахи – наші друзі, їх необхідно оберігати.

Надійшла весна прекрасна!

Прихід весни 🌱– це завжди радісна подія. Усе живе навколо прокидається  й надихає нас на добрі справи. Тому весну ми чекаємо з нетерпінням. Вихователь ГПД 3-А класу Малярова І.А. провела з учнями виховну годину “Надійшла весна прекрасна!” А завершили її чудовими поробками та малюнками 🖌️✏️🎨

Квест “Як Сніговик весну вкрав”

Напередодні Жіночого свята в 3-А класі пройшов квест “Як Сніговик ⛄весну вкрав ” (Класний керівник Логвинова Л.Ю., помічник учителя Морозова Н. В.). Хлопчики та дівчатка працювали в командах. Діти знайшли карту Сніговика й пройшли випробування на зупинках “Модниці”, “Розумнички” , “Ювелірна “, ” Танцювальна ” , “Попелюшка “. Весну врятували і подарунки отримали.

Парад корисних порад

Одним із завдань ГПД є організація заходів, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я учнів, формування навичок здорового способу життя. Вихователь 1-Б класу Рагуліна Т.С. провела зі своїми вихованцями виховну годину у вигляді гри-подорожі ” Парад корисних порад”, яка була урізноманітнена веселими руханками.🧑‍🤝‍🧑

Хустка – долі берегиня

Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм, Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій. Сьогодні учні 3-А класу разом із вихователем ГПД Маляровою І.А. здійснили віртуальну народознавчу подорож «Хустка – долі берегиня»

Казка “Ріпка”

Асистент учителя забезпечує соціально-педагогічний супровід учня з ООП; разом із вчителем класу виконує навчальні, виховні, соціально-адаптаційні заходи, запроваджуючи ефективні форми їх проведення.

23 лютого 2021 року у 1-Б класі Литвинова К.В. провела Свято казки. Листоноша приніс телеграму з завданнями, у яких учні застосували знання з математики, згадали героїв казок та предмети. У кінці заходу з великим задоволенням діти інсценізували казку “Ріпка”.

Мандрівка казковими стежинами

Учні 1-А класу разом із вихователем ГПД Жуковою М.А. здійснили цікаву подорож у загадковий, чарівний світ, поспілкувалися з казковими героями під час літературної гри ” Мандрівка казковими стежинами”. Казки- добрі друзі і порадники. Тож нехай вони залишаються такими на довгі роки і завжди живуть поруч із нами.

 

Посвята в першокласники

       Перед осінніми канікулами в 1-А класі пройшло свято “Посвята у першокласники”, який підготувала і провела класний керівник Васькіна Валентина Миколаївна. Діти із задоволенням розказували вірші про школу, про те, що вони вже підросли і хочуть більше знати. На святі співали пісні про шкільне життя, показували смішинки-веселинки, інсценували казку “Лісова школа”, де навіть звірята хочуть добре навчатися у школі. Мама першокласника Макаренко В.М. вручила дітям коровай як символ злагоди, добра у класній родині, побажала від батьків успіхів у навчанні і нових відкриттів у Країні Знань. Заступник директора з виховної роботи Ген І.В. звернулася до дітей зі словами подяки за свято, порадила бути завжди чемними, вихованими дітьми, радіти спілкуванню з однокласниками.

Обережно! COVID-19

У час пандемії COVID-19 та сезон грипу миття рук – найкращий спосіб уникнути вірусу, адже потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ми часто торкаємось руками. Сьогодні, 15 вересня, Всесвітній день миття рук і це добра нагода нагадати собі про важливість гігієни. Так у ГПД 1-Б класу вихователь Тетяна Сергіївна Рагуліна підготувала і провела ряд заходів зі своїми вихованцями. Діти були ознайомлені з основними правилами догляду за руками, а потім все зобразили в малюнках.

 

Україна – моя Батьківщина!

У 1-А класі з 05.10 по 09.10 в ГПД Жукова Маргарита Абрамівна провела тематичний тиждень національно-патріотичного виховання “Україна-моя Батьківщина”. Вихователь формувала уявлення про Україну як Державу, про народні та державні символи. Діти з великим задоволенням малювали, грали в народні ігри, слухали пісні про Україну, вчили Гімн України.

 

Наше довкілля

У нашому житті охорона природи має надзвичайно важливе значення. Залежність людини від стану навколишнього середовища стає дедалі очевиднішою. Тому вже з 1 класу в школі ми привчаємо дітей любити і охороняти нашу природу. З 22 по 29 вересня в ГПД 1-А та 1-Б класів пройшов тиждень “Наше довкілля”. Діти разом із вихователями Жуковою Маргаритою Абрамівною та Рагуліною Тетяною Сергіївною провели трудовий десант на шкільному подвір’ї, прогулянку-фантазію “Хто в гаю живе, що в гаю росте”, прогулянку-спостереження “Зміна погоди восени”.

 

Мої добрі друзі

Дружба по праву вважається одним із найбільш важливих і необхідних почуттів для будь-якої людини, а тим більше для дитини. Справжня дружба дуже цінна і є величезною людською радістю. Важливо налагодити дружні стосунки між дітьми в класі. Так у ГПД 1-А класу пройшов тиждень “Мої добрі друзі”. Маргарита Абрамівна Жукова підготувала багато цікавого для своїх вихованців. Учні слухали казку про дружбу “Хто такий друг?”, переглядали мультфільм ” Мудрі казки”, розучували пісні про друзів. У кінці тижня всі діти разом із вихователем зі своїх долоньок зробили квітку та прийняли правила дружби.

 

Comments are closed.