Нова українська школа

2021-2022 навчальний рік

Проєкт “Новий рік у кожній школі”

Вже вдруге учні 3-А класу Опорного С-Будського ЗЗСО №2 взяли участь у проєкті ⛄🎄“Новий рік у кожній школі” 🎄⛄,метою якого є об’єднання шкіл України. Цього разу наші подарунки поїхали до Донецької області у м. Українськ. Ми раді новим друзям🖐️😉.

Учні 4 -Б класу виконали завдання від тигра з Індії, з цікавістю прийняли участь у #ТигроЧелненджі💗 Подарунки отримані!!!👐

Перший раз – у перший клас

Для тих учнів, які цього року вперше переступили поріг школи, два тижні навчання виявилися ще й гарною перевіркою на міцність. Важко адаптуватися першачкам до навчання, для них усе це -в новинку. Але наші педагоги враховують темперамент дитини , наскільки вона швидка , наскільки в неї зміни настрою не тільки під час освітнього процесу, а й у групі продовженого дня.

 

Прощавай, Букварику 

Ось і до учнів 1-Б кл. (вчитель Ворона О.В., асистент учителя Литвинова К.В.) завітало свято “Прощавай, Букварику”. Щасливі хлопчики і дівчатка весело попрощалися з першою книжкою. Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали. А в кінці свята отримали свідоцтва.

Традиції гостинності в моїй сім’ї

У рамках атестації відбувся у 3-В класі відкритий урок інтегрованого курсу “Культура добросусідства” на тему “Традиції гостинності в моїй сім’ї”. Вчитель Гаркавенко Алла Григорівна розширила знання учнів про сім’ю та сімейні традиції гостинності; розвивала комунікативні навички, критичне мислення; формувала цифрову компетентність. Елементи інтерактивних вправ привертали увагу учнів. Подорож продовжилася за межами нашої країни. За допомогою мобільних телефонів діти із задоволенням виконували роботу з QR-кодами. У кінці уроку учні та вчитель подякували одне одному за плідну роботу, виконуючи руханку “Я танцюю з тобою”.

Відкритий урок із мистецтва ” Домашні улюбленці”

Вивчення музичного та образотворчого мистецтва в початковій школі покликане сформувати в учнів художній спосіб пізнання світу, дати систему знань і ціннісних орієнтирів на основі власної творчої діяльності та досвіду прилучення до визначних явищ вітчизняної та зарубіжної літератури.

Учителі початкових класів нашого закладу працюють за інтегрованим курсом “Мистецтво”, який складено відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти.

22 лютого 2021 року у 1-А класі був проведений відкритий урок із мистецтва ” Домашні улюбленці” (класний керівник Васькіна Валентина Миколаївна). Урок розпочався з музичного вітання під акомпанемент баяна. Потім була проведена підготовка до сприймання нового матеріалу, налаштування на продуктивну роботу. Це артикуляційні, дихальні та ритмічні вправи. Був створений шумовий оркестр. Під час вивчення теми проведені ігри “Впіймай тваринку”, “Інтонація”. Учні слухали спів екзотичних птахів, музичний твір “Пташка”, пісню “Засмутилось кошеня”. Потім малювали свого домашнього улюбленця -котика. Упродовж уроку використовувалися цеглинки “LEGO”. Урок закінчився музичним прощанням. Учні отримали позитивні емоції від власної активності на уроці.

   

Comments are closed.