Виховні заходи

Тиждень історії
Україну в ХХ столітті спіткало чимало трагедій, серед яких – Голодомор, Голокост, депортація кримсько-татарського народу. Вивчення цих історичних подій та явищ має великий освітній та виховний потенціал.
З 27 вересня до 1 жовтня 2021 року в Опорному Середино – Будському ЗЗСО I – III ст. №2 відбувся Тиждень історії, що був присвячений 80-й річниці трагедії Бабиного Яру.
Учителі історії Жукова Т.М., Савіна Н.К., Пранова О.М. підготували та провели разом із учнями школи заходи із вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, серед яких: історичні години, перегляди та обговорення презентацій. Учні 5 – 11 класів мали змогу долучитися до загальнонаціонального уроку пам’яті на онлайн-платформі «Червона точка пам’яті», приуроченого до цієї дати.
Під час Тижня історії учні старших класів познайомилися з Банком портретів на сайті http://www.xn--e1agqdganc.com.ua/ в рамках проекту “Українці-рятівники. Марафон історій” та з архівними документами Українського інституту національної пам’яті в рубриці «Від першої особи: історія Голокосту у свідченнях очевидців». Учні середньої ланки презентували свої творчі роботи під загальною назвою «80 років пам’яті: забуттю не підлягає». Також шкільна спільнота відвідала віртуальну виставку «Трагедія Бабиного Яру. На тлі історії».
Бабин Яр належить до трагедій світового масштабу. Разом ми наголошуємо — пам’ять про Бабин Яр жива.
Тиждень історії
17 – 21 травня 2021 року в Опорному Середино – Будському ЗЗСО I – III ст. №2 відбувся Тиждень історії.
Учителі історії Жукова Т.М., Савіна Н.К., Пранова О.М. підготували та провели разом із учнями школи заходи із вшанування пам’яті жертв політичних репресій та депортації кримськотатарського народу, серед яких: години спілкування, диспути, перегляди презентацій. Учні 6 – 9 класів підготували фотоколлаж «Геноцид кримськотатарського народу через об’єктив фотокамери», а учні 10 – 11 класів – виставку фотодокументів «Розстріляне відродження».
Під час Тижня історії шкільна родина відзначила Міжнародний день музеїв, залучившись до проведення онлайн екскурсій найвідомішими музеями України та світу.
Дуже цікаво пройшов у школі і Всесвітній день вишиванки. Це свято запам’ятається яскравим флешмобом «Вишиванка – спадок нації», презентаціями, годинами спілкування, історичними вікторинами.
До Дня матері, який також відзначається у травні, учні 5 – х класів презентували свої родові дерева.

☝АКЦІЯ! “Не пали! Краще моркву погризи!”🥕

12.03.2021 р. учні 7х класів провели акцію, спрямовану на боротьбу з палінням. Вони ходили по закладу роздавали учням моркву, та нагадували, що палити небезпечно для здоров’я. 🚭
Наприкінці акції активісти зазначили, що паління – це проблема усього суспільства, тому вирішили почати з себе і змінити свій маленький світ. ✨
(Класні керівники: Метлицька Г.В., Мандрико О.О.).  🎞 Натисніть тут↵

Comments are closed.