Проєктна діяльність

2021-2022 навчальний рік
Участь у І етапі соціально-освітніх проєктів
“Діти розбудовують громаду”
Волонтерська організація “Добрі руки”
У нас так часто виникає бажання допомогти. Але що з ним робити, ми так і не знаємо. Насправді ви здивуєтеся, коли зрозумієте, скільки користі може зробити кожен із нас для суспільства. І для цього не обов’язково кардинально змінювати свій стиль життя.
Добро й милосердя – це два крила, на яких держиться людство. Опорний Середино-Будський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 має так багато можливостей, та головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими та корисними справами.
У закладі діє волонтерський загін “Добрі руки», до складу якого входять учні 10-А класу, але добрі справи роблять усі учні та вчителі нашого закладу. А це більше 400 осіб.
Юний волонтер, завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості. Участь у волонтерському русі допомагає дітям змінюватися не тільки внутрішньо, але й зовні. Учні здобувають упевненість у собі, стають чуйними, уважними до проблем інших.
Волонтерський рух Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 діє в різних напрямках:
-соціальна допомога людям похилого віку, просвітницька діяльність, пропаганда здорового способу життя;
-екологічна робота загону;
– благодійна допомога тим, хто опинився в складних життєвих обставинах;
– підтримка воїнів АТО;
– проведення патріотичних акцій, операцій, проєктів, пам’ятних лінійок та інших заходів;
– ушанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, війни в Афганістані;
– шефство над учителями-пенсіонерами, ветеранами Другої світової війни;
– проведення благодійних ярмарків, акцій із метою надання адресної допомоги;
– догляд за пам’ятниками загиблим воїнам та їх могилами;
– пошукова робота.
“Ми – за чисте довкілля”
Волонтерська організація “Добрі руки”
Ми – за чисте довкілля🌲🌳🍁
Волонтери нашого навчального закладу в рамках соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду» разом із класними керівниками прибирають опале листя на території закладу та на території, яка закріплена за школою. Учні працють із захопленням та великим задоволенням, розуміючи, що з їхньою допомогою рідне місто стане ще красивішим та охайнішим.
Волонтерська організація «Теплі руки», до складу якої входять учні 10-А класу, організувала прибирання лісопарку Мирщина від скляних та пластикових пляшок.
Учні початкової ланки під керівництвом класних керівників взяли участь в акціях «Зроби узбережжя річки чистим» та «Посади дерево».
Під час виконання такої акції юні волонтери дійшли висновку, що необхідно постійно підтримувати прилеглу територію в належному стані, дбати про дерева та клумби, висаджені там. Популяризація екологічного руху серед мешканців громади сприятиме залученню їх до вирішення актуальних екологічних питань.

Участь волонтерів у благодійних акціях
Волонтерська організація “Добрі руки”
У рамках конкурсу проєктів «Діти розбудовують громаду» учні Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 взяли активну участь в акціях «Серце до серця» та «Монеточки». Ніхто не залишився осторонь цієї почесної місії. Кожна дитина приєдналася до збору коштів на придбання неонатального обладнання для дитячих лікарень та для допомоги в лікуванні онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом із сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з важким недугом.
Приємно, що в нашому закладі такі чуйні та готові допомогти чужому горю учні та педагоги. Спільними зусиллями ми даємо змогу повірити та допомогти тим, хто цього потребує.
Доброчинність є найвищим проявом духовності. Уміння робити добро не виникає в людині само по собі. Потрібно змалку вчити дитину доброчинності й милосердя, виховувати в ній потребу допомагати іншим.

Веб-квест “Український національний рух у ІІ половині ХІХ століття”

Протягом 5-24 лютого 2021 року учні 9-Б класу Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 брали участь у веб-квесті з історії України на тему «Український національний рух у ІІ половині XIX століття».

Одним із головних завдань було проаналізувати діяльність громадських організацій, що діяли в українських землях у зазначений період, довести на прикладах їх роль у справі формування національної самосвідомості українців.

Веб-квест проходив у декілька етапів.

24 лютого 2021 року відбувся завершальний етап веб-квесту, на якому учасники робочих груп та експерти з окремих питань презентували результати своєї роботи. Учні залюбки ділилися матеріалами своїх веб-публікацій та презентацій із своїми товаришами. Вони аналізували та зіставляли історичні документи, робили висновки, узагальнення, висловлювали власну точку зору.

       

Більш детальну інформацію ви знайдете за посиланням

https://history-school2.blogspot.com

Comments are closed.