Організація навчально-виховного процесу

Директор “Середино-Будського елеватора” холдинга A.G.R.Group Микола Харитоненко подарував 20 противогазів  для предмету “Захист України”.
Відкриття XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
ім. Т. Шевченка
   Є в нашій український літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, є постать Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія багато років викликає в людей почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.
   Геніальний поет цілком справедливо посідає перше місце серед ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ, був і залишається духовним батьком нашого народу. Автор безсмертного “Кобзаря” все своє життя присвятив боротьбі за визволення українців від соціального і національного поневолення.
  20 жовтня 2020 року в нашій школі відбулося урочисте відкриття XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками заходу стали кращі учні школи.
  Юнаки та дівчата мали змогу ще раз перегорнути сторінки життя й творчості Тараса Григоровича Шевченка, послухали його безсмертні рядки.
Слово Тарасова буде жити вічно, воно надихає на перемоги та злети…
Тарас Шевченко -пісня лебедина,
Тарас Шевченко – мова наша чиста.
Дзвонить вона, як річечка ігриста.
Тарас Шевченко – мрія промениста.

Літній відпочинок наших дівчат

Нестандартний урок інформатики

OK Google, з Днем народження!

Comments are closed.