Оголошення

Шановні батьки
майбутніх першокласників!
У нашому навчальному закладі проводиться набір до 1-х класів на 2022-2023 навчальний рік.
Ми будемо раді бачити Ваших дітей учнями нашої школи.
Записатися до 1-х класів можна щодня з 08.00 до 16.00 години у заступника директора з навчально-виховної роботи (ІІ поверх).
Перші класи набирають:
1-А Логвинова Людмила Юріївна
1-Б Гаркавенко Алла Григорівна
Документи: копія свідоцтва про народження дитини та заява.
Увага!!!  Шановні батьки, учні!
Із 1 листопада 2021 р. заклад переходить на дистанційну форму навчання учнів 1-11 класів, згідно з Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 1115 від 08 вересня 2020 року. Усі уроки будуть проводитися за розкладом у сервісі відеоконфереції  Zoom.  

Знову на звичайне навчання!!!

На виконання Протоколу №7 від 07.05.2021 р. позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до наказу Управління освіти, культури,молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради №118-ОД від 07.05.2021 р. “Про скасування “червоного” рівня епідемічної небезпеки  відновляється навчання учнів 5-11 класів з 11 травня 2021 року. Чекаємо всіх здобувачів освіти у закладі!

Опитування щодо якості підручників та навчальних посібників для Нової української школи

Державна служба якості освіти України у строк з 30 квітня по 09 травня 2021 року проводить онлайн-опитування учасників освітнього процесу щодо якості підручників та навчальних посібників для Нової української школи (1–3-ті класи).

В процесі реалізації реформи НУШ забезпечення учнів якісними та сучасними підручниками є одним з ключових факторів, які впливають на успішність навчання. Якісний підручник — це ефективний інструмент розвитку, виховання і мотивації школярів, а також надійний помічник для вчителів в організації освітнього процесу.

Опитування проводиться з метою вивчення думки вчителів та батьків учнів 1–3-х класів закладів загальної середньої освіти щодо рівня задоволеності якістю підручників та навчальних посібників, а також підготовки рекомендацій їх розробникам.

Про результати опитування буде поінформовано Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України та Міністерство освіти і науки України.

Для участі в опитуванні заповніть анкету за посиланням:

для батьків: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZSKuu7x7ZlrGlNSKgm7_ZRoYKFIzA1egy6X_wwi9NYiUggw/viewform

для вчителів: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBIx1WUgq9VWRS5IV-G3ZTgZRjxiY1q9ftAvEL1L3-vrsVyw/viewform

З метою вивчення стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти  Державна служба якості освіти України спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  проводить надважливе всеукраїнське опитування щодо вивчення стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

Анкета для учнів: https://forms.gle/b2mWjgNmt69d6jPn7

Анкета для батьків: https://forms.gle/trgaoHJdyEd9NWkFA

Проведення онлайн-опитування “Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України”

Учителям: Натисніть тут↵

Батькам та учням: Натисніть тут↵

Comments are closed.