Методична скарбничка

2021-2022 навчальний рік
17 грудня відбулося засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання. Високос Н.В. провела відкритий урок у 5-х класах “Виготовлення м’якої іграшки” та показала майстер-клас “Виготовлення виробів у техніці ізонитка”. З доповіддю ” Домашні завдання на уроках онлайн – нові цифрові інструменти для ефективного навчання” виступив Махоня В М. Проаналізували проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад із трудового навчання та підготовку до ІІ етапу Точьона С.Г., Зикунов О.А.
Презентаційний урок “Драма-феєрія Лесі Українки – Лісова пісня”
У рамках атестації вчителем української мови та літератури Стецюк Н.І. 14 грудня було проведено презентаційний урок з теми “Драма-феєрія Лесі Українки “Лісова пісня” в 11-А класі. Учні складали біографічний пазл. Перевірили свої знання за допомогою вправи “Продовжіть речення”, переглянули фрагмент з твору. Мали змогу виконати експрес-завдання “Упізнай мешканців світу природи”.
Поставлені завдання на початку уроку вдалося реалізувати повністю.
Засідання професійної спільноти вчителів
“Дистанційне навчання у початкових класів”
📝 8 грудня на базі нашого закладу відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів за темою 👇
” Дистанційне навчання у початкових класах”.
Учителі у дружньому колі обмінювалися своїми ідеями щодо використання різних цифрових інструментів під час дистанційного та очного навчання.
🐝Гаркавенко Алла Григорівна презентувала свій власний блог , який використовує для розміщення інформації для учнів під час дистанційного навчання.Разом училися створювати Google- форми, спробували пройти тестування за допомогою застосунку Plickers.
🐝Ананьєва Наталія Сергіївна поділилася досвідом використання, клонування , створення онлайн- тестів ” На Урок” і проходження дітьми під час уроків у режимі конференції ZOOM.
Дякуємо за організацію засідання Касеко Любові Дмитрівні.
Модернізація навчально-виховного процесу шляхом впровадження
сучасних інноваційних технологій
30 листопада відбулося онлайн- засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу за темою: ” Модернізація навчально-виховного процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій”.
Урок хімії “Відносна молекулярна маса речовини, її обчислення за хімічною формулою” у 7- А класі провела Попіначенко Т.В., урок біології у 8-Б класі “Травлення в ротовій порожнині” презентувала Сідєльнікова Г.О.
Семінар із англійської мови
Підготовка до ЗНО та ДПА є важливою темою, яка постійно обговорюється на більшості зустрічей учителів англійської мови. Саме ця проблема зібрала професійну спільноту вчителів іноземної мови на семінар, що відбувся на базі Опорного Середино- Будського ЗЗСО І-ІІІ ст #2 20 жовтня. Вчителі громади та консультант ЦРППП УОКМСТ Любченко А. І. відвідали урок у 8а класі ( тема «Листування. Написання електронного листа другу», учитель Мандрико О. О.) та у 10а класі ( тема « Умовні речення» , учитель Бакіна Ю. І.)
Обов’язковим елементом семінару був аналіз результатів проходження ЗНО випускниками шкіл громади за останні 5 років.

 Фотобутофорія “Безпечний Інтернет”  

Вільний час. Подорож до Діснейленду.

Урок англійської мови Природні катастрофи

Географія Інтелектуальна гра “Всезнайки

 Фрагмент уроку (хвилинка ЗНО) – Друга світова війна й Україна

Факультативне заняття Побудова перерізів многогранників

 Урок  алгебри в 9 класі “Розв’язування подвійних нерівностей”

Шість капелюхів  мислення Едварда де Боно

Методичний порадник на тему “Система роботи методичного об’єднання вчителів географіі”

на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

           23 жовтня 2018 року відбулася зустріч учителів географії з району, з методистом із географіі та економіки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Поповим В.Д., який провів методичний порадник на тему:”Організаційно-методичні аспекти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з геогрфії.” В результаті цієї зустрічі вчителі отримали методичні рекомендації та поради до підготовки учнів до ЗНО та обмінялися досвідом роботи з учнями при підготовці до ЗНО.

Comments are closed.