Конкурси

2021-2022 навчальний рік 
Конкурс творчих робіт про наше місто
Щорічно проводиться конкурс творчих робіт про наше місто за підтримкою голови ОТГ Гена О.Г. В цьому році учасників було небагато, тому й легше керівнику творчого клубу “Часопис” Майоровій Г.Г. вибрати кращі роботи. Сьогодні переможці отримали грошову винагороду та солодкі заохочувальні призи.
Після такого конкурсу очима дітей дорослі бачать місто з іншого боку.
Вітаємо переможців:
І місце – Корнющенкова Олена (8-А кл.);
ІІ місце – Шкаріна Дарина (7-Б кл.),
Ворона Софія (9-Б кл.);
ІІІ місце – Калашнік Катерина (8-А кл.),
Циганкова Мілана (8-Б кл.),
Митрохина Катерина (11-А кл.).
За участь нагородили ученицю 6-А класу Високос Яну.
Міжнародний конкурс
з української мови імені Петра Яцика
5-Б кл. Переможці конкурсу ” Кращий декламатор поезій Генріха Гейне”.
27 листопада 2021 року проведено II етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Вітаємо переможців🏆
І місце : Кивайло Мирослава (3-А кл.);
Стародубець Марія (5-А кл.);
Плаксій Олена (6-Б кл.);
Зімачова Валерія (7-А кл.);
Ванін Іван (8-А кл.);
Сліпородська Ірина (10- А кл.);
Бердник Анастасія (11-Б кл.).
ІІ місце: Дмитренко Юлія (3-Б кл.);
Волосюк Андрій (5-Б кл.);
Шашкова Аліна (6-Б кл.);
Шашкова Інна (10-Б кл.);
Пруднік Ольга (11-Б кл.).
ІІІ місце: Чеберяко Ольга (3-Б кл.);
Щербак Макар (5-Б кл.);
Жидков Максим (10-Б кл.).
Так тримати👏👏👏
Вессела перерва
Опорний Середино-Будський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #2 взяв участь у проєкті Телекомпанія СТС “Весела перерва”. Приєднуйтесь до нас😜
Конкурс на кращий малюнок – 2021 р.
“Створюємо ліси разом” та “Зелена країна для кожного з нас”
Ліс очима дітей
🧒🏻🌳👦🏻🌳👧🏼🌳🧒🏻🌳👦🏻🌳👧🏼🌳
Програма «Зелена країна» – це еко-проєкт, що ініційований Президентом України. У рамках цієї програми 1 жовтня стартувала громадська акція «Створюємо ліси разом», в рамках якої Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство» провело конкурс на кращий малюнок між учнями (1-4 класів) загальноосвітніх середніх навчальних закладів району.
🎯Мета конкурсу – підвищення рівня усвідомлення дітьми ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, виявлення обдарованої та талановитої молоді й залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.
Дуже велика кількість учасників, майже 100 робіт, малюнки чарували палітрою кольорів та оригінальністю задуму. У своїх роботах діти закликали оберігати та примножувати державний лісовий фонд.
✅Переможців конкурсу «Кращий малюнок» будуть відзначені грамотами та грошовою премією.
✔️І місце Заболотна Ельвіра Сергіївна
➡️ІІ місце Плужнікова Єва Андріївна
ІІІ місце – Дмитренко Юлія Олександрівна
Висловлюємо вдячність усім школярам, які активно підтримали конкурс малюнків та акцію «Створюємо ліси разом».
Конкурс на кращий малюнок “Створюємо ліси разом” та “Зелена країна для кожного з нас”
ДП “Середино-Будське лісове господарство” проводить конкурс дитячого малюнку вже не вперше. Школярі полюбляють такі цікаві змагання з творчості. Цьогоріч в рамках проведення заходів лісівничого тижня 07 жовтня пройшов конкурс на кращий малюнок серед учнів 1-4 класів “Створюємо ліси разом” та “Зелена країна для кожного з нас”. Пробудити у дітей любов до професії лісівника, розуміння, що від лісів залежить клімат, екологічна рівновага у світі, здоров’я і добробут людей – ось головне завдання конкурсу.
Усі школярі знають, що ліси називають зеленими легенями планети за те, що вони продукують кисень, очищають землю від пилу, регулюють водний баланс. А ще у лісах живуть звірі, птахи, плазуни, комахи. Тут є ліки від усіх недуг. Про ягоди, гриби, горіхи нічого й говорити. Це найкращі дари для дорослих і дітей. Без лісу не побудуєш будинка, не виготовиш домашнього начиння. Про все це і розповідали у своїх малюнках їх автори.
Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник” 
3 березня учні школи брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”🌻, метою якої є формування в школярів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством. 🇺🇦
Цьогоріч перевірити свої знання виявили бажання 46 учнів. Усі вони гідно представили наш заклад, продемонструвавши високий рівень знань і здобувши перемогу не тільки на регіональному, а й на всеукраїнському рівні.
20 травня , у День вишиванки, відбулося урочисте нагородження переможців медалями, дипломами та сувенірами.
Бажаємо всім подальших успіхів та перемог👏👏👏

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “КОЛОСОК”

Учні нашої школи постійно приймають участь в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі “КОЛОСОК”. Конкурс проводиться з метою реалізації Державної цільової соціальної програми підвищення інтересу учнівської молоді до природничо-математичних наук та пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань. Так і на цей час ми не залишились осторонь, прийняли участь в конкурсі “Колосок – осінній”. У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс був перенесений на грудень місяць. Але діти чекали його з нетерпінням. Нарешті отримали сертифікати (“ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК – 38 учнів, “СРІБНИЙ КОЛОСОК” – 18 учнів та подарунки – екокалендар /закладка/розмальовка/, та передоплату на науково – популярний природничий журнал “Колосок” та науково-популярну тематичну природничу газету для розумників та розумниць “Колосочок” на l півріччя 2021 року. Запрошуємо учнів 1-11 класів до участі в конкурсі “КОЛОСОК – весняний” 22 квітня 2021 року,в якому будуть запитання за такими темами: “Кольорові сафарі”, “Космічні рекорди”, “Міста країн світу” та “Скарби дикої природи”. Ми чекаємо вас!

             

Міжнародний конкурс із української мови імені Петра Яцика

Петро Яцик (1921 — 2001), іменем якого названо Міжнародний конкурс знавців української мови, – видатний меценат українського походження, канадський бізнесмен, відомий вагомим вкладом  у фінансування українознавства на Заході, у США та в Україні.

Патріот України, який щиро вболівав за майбутнє народу, його мову, культуру, він віддав частинку своєї душі й чимало коштів для того, щоб переконати молоде покоління українців у тому, що українська мова – то наш найперший скарб, а знати її – і престижно, і морально необхідно.

10 листопада в Середино-Будській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося урочисте відкриття І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У стінах навчального закладу  лунали українське слово, неперевершена українська пісня.. Після цього учасники мовного турніру почали змагання за право виходу в ІІ (міський) етап конкурсу.

Будьмо гідними нащадками Петра Яцика, який говорив: «Щоб відродити українську мову, не треба замахуватися відразу на щось глобальне, можна почати з малого. Наприклад, із конкурсу української мови. Нехай діти позмагаються на краще її знання… І чим більше дітей ми долучимо, тим певніше, що молода Україна говоритиме рідною мовою, шануватиме її, уважатиме престижною».

ДЮП – 2019

       25 квітня 2019 року команда 6-А класу «No Fire» у складі Дробної Софії, Московко Софії, Демченка Кирила, Мішуріної Валерії, Тетюри Ганни, Кармазинової Єлизавети взяла участь у районному етапі фестивалю Дружин юних пожежних і посіла ІІ місце. Молодці! Бажаємо успіху!

Джура – 2019

        18-19 квітня на базі ДЮСШ проходила дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Команда «Патріот» у складі Бордачової Анастасії, Сильченко Жанни, Жидкова Максима, Жидкова Данила, Чеберяки Микити, Крючка Дмитра, Зікунова Єгора посіли ІІ місце. Метою даної гри було виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до історії українського козацтва,його звичаїв та традицій, спонукання до наслідування кращих козацьких рис: відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості.

Молодь обирає здоровий спосіб життя

       28 лютого 2019 році в Середино-Будцькому РДК відбувся районний конкурс серед учнів “Молодь обирає здоровий спосіб життя”.  Участь брали чотири команди. Нашу школу презентувала команда “Красуні”, учениці 5-Б класу. Які зайняли друге місце.

Comments are closed.